o firmie

Firma MS SYSTEM powstała w 2010 roku i jest producentem szamb ekologicznych najwyższej jakości. Od początku działalności jest związana z odprowadzaniem i oczyszczaniem ścieków z gospodarstw domowych, zaopatrując Klientów w rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Naszą domeną jest szeroki wybór rozwiązań, dzięki czemu możemy spełniać oczekiwania Klientów o różnych potrzebach. W skład naszego zespołu wchodzą doświadczeni specjaliści, którzy są gwarancją udanej współpracy na każdym etapie realizacji zlecenia.

Trwałość, szczelność i uniwersalność

Dzięki wysokiej jakości materiałom użytym do produkcji, szamba plastikowe dają gwarancję całkowitej szczelności. Do ich tworzenia wykorzystujemy żywice poliestrowe i zbrojenia w postaci włókien szklanych – takie połączenie sprawia, że oferowane Państwu rozwiązania są trwałe i lekkie, co znacznie ułatwia transport oraz montaż nawet największych gabarytowo rozwiązań.

Ponadto każde szambo odznacza się wysoką wytrzymałością konstrukcyjną i odpornością na wszystkie substancje chemiczne, które powstają podczas procesów gnilnych w zbiorniku. Potwierdzeniem tych właściwości jest uzyskany przez naszą firmę atest higieniczny obejmujący zbiorniki na ścieki z gospodarstw domowych oraz osadniki gnilne.

Na zbiorniki bezodpływowe naszej produkcji udzielamy 10-letniej gwarancji!

Nasza firma oferuje nie tylko szamba plastikowe, ale również przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz zbiorniki na deszczówkę. Zebrana woda nie zawiera substancji chemicznych takich jak magnez czy chlor (które są obecne w wodzie z sieci wodociągowej), dlatego jest zdecydowanie zdrowsza. W ofercie MS SYSTEM znajdują się także rozwiązania dla gospodarstw rolnych w postaci zbiorników na gnojowicę i gnojówkę.

Jeżeli chcecie Państwo zapoznać się z pełną ofertą, zapraszamy do działu Cennik, w którym ujęliśmy wszystkie produkty, wraz z wszelkimi parametrami oraz cenami.

Nasza misja

Od początku istnienia MS SYSTEM obraliśmy sobie za cel spełnianie różnych oczekiwań Klientów – również tych najbardziej wygórowanych. Aby było to możliwe wykorzystujemy w produkcji tylko odpowiednio wyselekcjonowane materiały oraz sprawdzone technologie, dzięki którym osiągamy doskonały efekt w postaci wysokiej jakości rozwiązań. Odpowiednia jakość produktów musi iść w parze z kompleksową obsługą, dlatego oprócz sprzedaży systemów, zapewniamy również ich transport i montaż w miejscu wskazanym przez Klienta.

Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce - piersze 200 km gratis!

Organizujemy rónież liczne promocje.

Zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wsparcia. Przedstawią szczegóły oferty, wyjaśnią działanie poszczególnych rozwiązań, a także doradzą, które z dostępnych w ofercie szamb lub oczyszczalni będą optymalne.

MS SYSTEM
42-310 Żarki
ul. Leśniowska 85

tel. 512 331 516
tel. 504 058 814

Top